Pantofii albi... au
reprezentat o reală provocare pentru mine. Mi-am cumpărat o pereche de la ZARA,
am ajuns foarte entuziasmată cu ei acasă, i-am pus în dulap... si acolo au
rămas destul de multă vreme pentru că pur și simplu nu-mi venea să-i port la
vreo ținută.
Aceștia
sunt pantofii despre care vorbesc J
Așa că m-am
documentat puțin și am găsit câteva combinații care mie mi-au plăcut. Sper să
îți placă și ție J
